Futbol

CANLI İZLE | Beşiktaş’ta imza töreni

Beşiktaş kadrosuna yeni kattığı oyuncular için imza töreni düzenliyor

SAYFA SÜREKLİ GÜNCELLENMEKTEDİR – TIKLAYINIZ

Hasan Arat: “Sportif olarak zor günler geçirdik. Yerli ve yurt dışından gelen oyuncularımızla 6 yeni sözleşme imzaladık. Camiamız zor günleri iyi bilir, kenetlenirsek bu günleri atlatırız. Habercilik sadece transfer olmamalı. Rebic’in aşil tendonuna basılmasında, Muleka’nın ayağının kırılmasına yakın aldığı darbede, Semih’in suratına yumruk yemesinde birlik olmalıyız.”

Hasan Arat: “Bu dönemde, camiamızın en eski üyesi ve Beşiktaş aşığı, onursal başkanımız Süleyman Seba’nın eski dostu Rahmi Koç kulübümüzü ziyaret etti. Hem kutlama hem hatır sormaydı. Biz ‘efsane geri dönsün, camiamız istiyor’ dedik. Beko bize uğurlu geliyor dedik. Rahmi Koç’a Seba’nın yanında özel bir köşe yaptık müzemizde. Son transferlerden bir gün önce Rahmi Koç’un talimatıyla özel bir anlaşma yaptık. Beşiktaş, Beko sponsorluğunda toplamda 17 kupa kazanarak Beşiktaş taraftarının gönlüne girdi. Sayın Koç’a Beşiktaş camiası olarak çok teşekkür ediyoruz.”

Hasan Arat: “Kartallar, yüksekten uçar.”

Hasan Arat: “Muçi, sen Beşiktaşlıların çok sevdiği ve güvendiği bir oyuncu olacaksın. Santos hocam ve Samet hocam seni çok istiyordu. Beşiktaş’a, evine hoş geldin. Boynundaki kartal dövmesi kaderin bir cilvesidir.”

Hasan Arat: “Varşova’nın değerli başkanı Darius ile değerli dostluğumuz, çeşitli vesilelerle Polonya cumhurbaşkanının bizi tanıması… Bizi kırmadılar. Bu iş çok geniş ve anlamlı bir anlaşma oldu. Menajeri Dino, ‘Bu işin olma ihtimali yok’ diyordu. Hüseyin Yücel, ‘Bu iş olacak’ dedi.

Ernest Muçi: “Ne diyebilirim ki… Bu kulübün bir parçası olduğum için çok mutluyum. Taraftarların önünde oynamak için sabırsızlanıyorum.”

Hüseyin Yücel: “Başkanım biraz mütevazı davrandı. Bu transferin bitiminde özellikle Polonya cumhurbaşkanı konusunda başkan direkt devreye girmeseydi bu transferi bitiremezdik. Yukarıda Allah var, yalan söylemeyelim. Bir Beşiktaş taraftarı için size teşekkür ediyorum başkanım, iyi ki varsınız.

Ernest Muçi: “Takımdaki herkesle tanıştım, beni çok sıcak karşıladılar. Oynamaya hazırım, hocamız isterse oynarım.”

Hasan Arat: “Bunlar Beşiktaş için yapılmış şeylerdir, söz konusu bile olmaz. Kulübüme duyulan saygıdan dolayı çok teşekkür ederim.”

İZLE | BEŞİKTAŞ İMZA TÖRENİ

Kaynak: CANLI İZLE | Beşiktaş’ta imza töreni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir