Futbol

Galatasaray’da Abdürrahim Albayrak gelişmesi!

Galatasaray şampiyonluk yolunda Süper Lig’de yoluna dolu dizgin devam ediyor. Sarı-Kırmızılı takım Süper Lig’in 26. hafta mücadelesinde sahasında Başakşehir’i 2-0’la geçerek maç fazlasıyla liderlik koltuğuna oturdu. Mücadele sonrası ise dikkat çeken kareler ortaya çıktı.

SEÇİM ATEŞİ YAKILDI!

Galatasaray bir taraftan şampiyonluk mücadelesi verirken bir taraftan kulislerde haziran ayında yapılacak seçim senaryoları konuşuluyor. Dursun Özbek’in kesin olarak aday olması beklenirken listesinde ciddi değişiklikler yaşanması ve mevcut yönetimin büyük bölümü ile devam edilmeyeceği konuşuluyor.

ALBAYRAK GÖRÜŞMELERİ SIKLAŞTI!

Dursun Özbek’in bir süredir eski yöneticilerden Abdürrahim Albayrak’la dirsek temasında olduğu hatta maçları beraber izledikleri konuşuluyor. Başkan Özbek yeni yönetim listesinde Albayrak’a yer verecek gibi görünüyor.

Aynı locada sık sık maç izleyen ve zaman zaman bir araya gelen ikili dün Başakşehir maçından sonra Rams Park’ın önünde neşeli bir şekilde görüntülendi.

ALBAYRAK YENİ YÖNETİMDE OLACAK MI?

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Abdurrahim Albayrak ve oğlu Kuzey Albayrak’ın fotoğrafları da sosyal medyada paylaşıldı. Başkan Özbek ve eşi Mesude Özbek’in Albayrak’ı kapıya kadar geçirdiği dikkatlerden kaçmadı.

Uzun yıllar Galatasaray’da yöneticilik yapan Abdürrahim Albayrak ayrıca oğluyla birlikte futbolcuların çıkış yaptığı yerde Icardi ile bir araya geldi ve fotoğraf çektirdi.

Albayrak’ın oğlu Kuzey ayrıca Galatasaray soyunma odası önünde Hakim Ziyech ve diğer futbolcularla bir araya geldi.

Kaynak: Galatasaray’da Abdürrahim Albayrak gelişmesi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir