Futbol

Karagümrük yöneticisinden kupa için flaş sözler!

Fatih Karagümrük Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Ali Bahar, Ziraat Türkiye Kupası’ndaki kura çekiminin ardından çarpıcı açıklamalara imza attı.

Muhammet Ali Bahar, “Fatih Karagümrük olarak her iki kulvarda da inancımız yüksek. Mücadeleye devam edeceğiz. Bu armanın ve inanan insanların olduğu yerde başarı ve mücadele kaçınılmazdır. Türkiye Kupası’nda Galatasaray’ı çektik. Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanmak istiyorsanız, Galatasaray’ı da yeneceksiniz. Bu açıdan önemli olmuyor gibi gözüküyor olabilir ama Ziraat Türkiye Kupası’nın artık sürprize meyil vermeyecek şekilde dizayn edildiğini söyleyebiliriz. Hem ligde hem kupada elimizden gelenin en iyisini yaparak yolun sonuna kadar yürüyeceğiz.” dedi.

Muhammet Ali Bahar, Galatasaray ile eşleşmeleri için de, “Biz rakip ayırt etmiyoruz. Bu armanın olduğu yerde mücadele sonuna kadar sürer. Biz maç maç giderek hareket ediyoruz. Lig maçıysa 3 puanı, kupa maçıysa turu geçmeyi hedefleyerek sahaya çıkıyoruz. Galatasaray ile Süper Lig’de oynadığımız maçta ofsayt sebebiyle verilmeyen gol ile kaybettik. Umarım bu maçta öyle olmaz ve turu geçen taraf biz oluruz” şeklinde konuştu.

Fatih Karagümrük, Ziraat Türkiye Kupası’nın çeyrek finalinde Galatasaray deplasmanına gidecek.

Kaynak: Karagümrük yöneticisinden kupa için flaş sözler!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir